Dzień 3

Każdy gracz Minecrafta wie kim jest Creepeer. Jednak jak go pokonać nie podchodząc do niego? Niektórzy używają łuków, czy czarów: my zbudujemy Antycreeperowe działo!

Dzień 4 

Steve napotkał na swojej drodze niebezpiecznego przeciwnika. Czy uda Ci się pokonać Withera? Nasze roboty dzisiaj połączą się i razem w drużynie zmierzą się z wyzwaniami!

Dzień 5 

Minecraft potrafi zaskakiwać! Razem z przygotowanymi robotami przygotujemy sieć kolejową, wyposażoną w wiele zwrotnic.

Jak wygląda każdy dzień przygody?

 

Dzień 1 

Każda przygoda z Minecraftem zaczyna się zawsze tak samo. Bez wody, jedzenia, narzędzi. Wspólnie z dziećmi zbudujemy roboty poszukujące surowców a nasi uczestnicy staną przed pierwszym wyzwaniem – zbudują pałac, którego będzie trzeba bronić przed creeperami!

Dzień 2 

Tajemnicza struktura pojawiła się na horyzoncie Minecrafta. Wielki labirynt pełen pułapek czeka na pierwszych śmiałków – czy odważysz się rozwiązać zagadkę labiryntu i zbudować robota, który go pokona
w ciemnościach?

robotyka w świecie minecraft

 

W tym roku Minecraft wkracza na nasze półkolonie z jeszcze większym rozmachem! Wspólnie z uczestnikami przeniesiemy świat Minecrafta do rzeczywistości budując roboty LEGO Mindstorms zbierające surowce, walczące z Creeperami, czy też budujące schronienia. Każdego dnia na naszych uczestników czekać będą również wyjątkowe wyzwania w grze Minecraft - piramida pełna zagadek, labirynt Minotaura a także wyczynowe areny.

 

TERMINY

 

Żoliborz: 30.07-03.08.18, 20-24.08.18

Wola: 23-27.07.18

Białołęka: 06-10.08.18

 

Półkolonie robotyka z minecraftem

TEL:  535 295 464

E-MAIL: info@cmo.edu.pl

CENTRUM MŁODEGO ODKRYWCY 2015